Skip links

O NAS

Poznaj nas

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty edukacyjnej. Nieprzerwanie od roku 2002 organizujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Szkoła Językowa GERLANG  powstała w 2002 roku. Założycielką jest Małgorzata Szyca-Wojciechowska – absolwentka germanistyki UG, tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Od początku naszej działalności jesteśmy z Wami na gdańskiej Zaspie. Przez kilka lat organizowaliśmy kursy językowe w Domu Kultury „Młyniec”. W ciągu ostatnich 15 lat nasza siedziba mieściła się przy ul. Żwirki i Wigury, a od września będzie nam miło powitać Was w nowej, większej siedzibie w Galerii Zaspa.

Prowadzimy również nasze kursy w szkołach podstawowych nr 5 i 92 na Zaspie.

Szkoła Językowa Gerlang od kilku już lat jest akredytowanym Centrum nauczania metodami Teddy Eddie, Savvy Ed, a w tym roku podpisaliśmy umowę partnerską z autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English PL277, stając się akredytowanym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge.

Po wielu latach pracy z uczniami w różnym wieku wiemy, jakie metody są najskuteczniejsze w opanowaniu języka obcego, dlatego proponujemy dobrze zaplanowaną już od najmłodszych lat ścieżkę edukacyjną dla Twojego dziecka.