Przemyślany rozwój Twój i Twojego dziecka

5000 kursantów od 2012 roku

O szkole
Co powinieneś o nas wiedzieć?

Akademia Rozwoju What’s up to jedyna firma na rynku olsztyńskim, która oferuje zarówno zajęcia języka angielskiego jak i Akademii Nauki. Zapewnimy wszechstronny rozwój Twojego dziecka w zakresie języka angielskiego, biegłego czytania, technik pamięciowych, koncentracji, myślenia matematycznego oraz budowania poczucia własnej wartości.

Naszą misją jest odkrywanie i rozwijanie potencjału dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego oraz budowanie postawy ‘angielski jest super’, poprzez dawanie im strategii uczenia się oraz niebanalnych, ambitnych i przemyślanych metod nauczania. Chcemy, aby język angielski stał się praktycznym narzędziem do realizacji planów życiowych naszych kursantów.

Chcemy budować relację z uczniem i wzmacniać jego poczucie bezpieczeństwa, tak aby otworzył się na języki obce i poczuł, że uczenie się może być pasją. poczuł, że uczenie się może być pasją.

Dlaczego akurat my?

Posiadamy Znak Jakości TGLS Quality Alliance, który zaświadcza, że poziom naszych zajęć, obsługi klienta, przemyślanej ścieżki rozwoju kursanta, dbałości o pracowników i organizacji pracy są na NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE.

Dołącz do 5 000 zadowolonych kursantów
Kursy językowe oraz rozwojowe w Olsztynie i okolicach lub online
Whats'up to nie tylko autorskie kursy licencjonowane...
Prowadzimy również kursy Star i Teen's Exam naszej autorskiej metody nauczania dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 oraz 15-19
Opinie naszych kursantów
Najlepiej świadczą o wysokiej jakości naszych zajęć
Odbierz voucher
na bezpłatne zajęcia Akademii Nauki
Odbierz voucher
na bezpłatne zajęcia Teddy Eddie
Back to top of page